آکاایران: چای باروری برای آن ها که می خواهند مادر شوند

اگر به دنبال یک نوشیدنی دلنشین برای افزایش باروری هستید چای باروری شما را به هدفتان می رساند .
احتمالا مطالب زیادی برای افزایش دادن قدرت باروری زنان خوانده اید. رژیم های غذایی مختلف و ویتامین هایی که باید بخورید. اما آیا تا به حال به دمنوش افزایش دهنده باروری فکر کرده بودید؟ برای خانم هایی که عاشق دم نوش و چای هستند چای افزایش دهنده باروری گزینه بسیار خوبی است که سراغ قرص های هورمونی نروند. هر چند این چای ها را میتوانید آماده تهیه کنید اما مطمئنا آنچه که خودتان آماده میکنید را با اطمینان تمام میتوانید استفاده کنید.
یک پیمانه متوسط انتخاب کنید و بر اساس آن همه اندازه های زیر را رعایت کنید پیمانه میتواند یک فنجان یا یک قاشق باشد بستگی به این دارد که چقدر ازاین گیاهان را دارید وبرای چه مدت میخواهید درست کنید.

آکاایران: افزایش قدرت باروری در زنان با چای باروری

چای باروری

برای درست کردن چای باروری چی لازم دارم:

یک پیمانه پودر گزنه
یک چهارم پیمانه گیاه عرقچین
گیاه عرقچین
نصف پیمانه شبدر چمنی
یک پیمانه تمشک (درصورتی که داشته باشید)
یک چهارم پیمانه کاه جو دوسر
یک هشتم پیمانه نعنا
میوه گل رز
یک چهارم پیمانه میوه گل رز (رزهیپ)

چه جوری درست میشه:

یک لیوان آب را بجوشانید تمام گیاهان را بریزید زیر حرارت را خاموش کنید و بگذارید به مدت 10 دقیقه دم بکشد. بعد صاف کنید و بخورید.
می توانید این مواد را در آب جوش بریزید وسر ظرف را بگذارید 2تا 4 ساعت بماند بعد که دمای آب به دمای اتاق رسید صاف کنید و نوش جان کنید.
این دمنوش را هر روز یک فنجان میل کنید به مدت دو هفته بنوشید مراقب باشید به هیچ کدام از این گیاهان حساسیت نداشته باشید به محض ایجاد هر گونه حساسیتی دمنوش را قطع کنید. اگر حساسیت نداشتید میتوانید آن را ادامه دهید. اگر داروی خاصی برای باروری استفاده میکنید حتما با پزشک خود مشورت کنید و فاقد هماهنگی این دم نوش را نخورید.
شبدر چمنی باعث افزایش قدرت باروری در زنان می شود. شبدرچمنی، ویتامین، کلسیم و منیزیم زیادی به رحم می رساند و به سلامت کلی بدن کمک زیادی می کند. شبدر چمنی همچنین برای تصفیه ی خون، آرامش سیستم عصبی و تنظیم هورمون ها مفید است و باعث افزایش قدرت باروری می گردد.
تمشک قرمز جزو معروف ترین درمانی های طبیعی ناباروری است. برگ های تمشک قرمز حاوی میزان زیادی کلسیم است که به تنظیم هورمون ها کمک زیادی می کند. مصرف همزمان آن با شبدر چمنی تأثیر بیشتری دارد. برگ های تمشک قرمز مشکل اختلالات تخمک گذاری را کم می کند. اختلالات تخمک گذاری بعد از چسبندگی لوله های رحم دومین علت ناباروری محسوب می شود. برای تقویت ماهیچه های رحم و لگن و همچنین کاهش دردهای زایمان چای تهیه شده از برگ های تمشک قرمز بسیار موثر است. علاوه بر این مصرف برگ های تمشک قرمز باعث جلوگیری از سقط جنین و کاهش خونریزی زمان زایمان می شود. مصرف برگ های تمشک قرمز در طول دوره ی عادت ماهیانه توصیه می شود.

bxs1
52
منبع : آخرین خبر-/ ر
.

منبع :