آکاایران: نوزادی که با آی یو دی مادرش به دنیا آمد

یکی از روش های جلوگیری از بارداری که تقریبا درصدی بالاترموفقیت از روش های دیگر خود اختصاص داده است ابزار کوچکی به نام IUD است که اکثر زنان برای برقراری رابطه جنسی مطمئن در دورانی که قصد بچه دار شدن را ندارند استفاده می کنند اما همیشه استثنا هم وجود دارد.

Newborn Holding Mirena IUD Becomes A Star!

آکاایران: نوزادی که با آی یو دی مادرش به دنیا آمد! تصاویر

نوزادی که با بارداری با دستگاه iud به دنیا آمد

تولد نوزاد پسر سالم با وجود آی یو دی در رحم مادر

مادری که با انتشار تصویر نوزاد تازه متولد شده اش بارداری حتی با استفاده از این روش را ثابت کرد گفت :برخلاف گفته ی پزشکم باردار شدم و پسری دلپذیر به دنیا آوردم.

به گزارش متخصصان زایمان و بارداری استفاده از این روش در جلوگیری از بارداری 99 درصد موفق خواهد بود. اما خانم "لوسی هلن" با همین روش مطمئن باردار شد و یک پسر سالم به دنیا آورد.

مادری که با دستگاه آی یو دی باردار شد و زایمان کرد

او که بعد از استفاده از این روش جلوگیری از بارداری مطمئن بود سالها احتمال حاملگی در او از بین رفته با مشاهده علائم بارداری در خود به پزشک مراجعه کرد.

نتیجه آزمایش مثبت بود و او تا چند ماه دیگر مادر می شد ، در کمال ناباوری پیش پزشک خود رفت و پزشک برای حفظ جان جنین به او گفت بهتر است در همین ماه اول با سقط آی او دی را خارج کنند چرا که رشد جین با وجود آی او دی در رحم مادر می توانست برای نوزاد خطرناک باشد اما "لوسی" تصمیم گرفت تا نوزادش را نگه دارد.

 نوزادی که با آی یو دی زنده ماند

در طول دوران بارداری پزشک موفق نشد تا این ابزار جلوگیری از بارداری را از بدن مادر خارج کند و هنگام زایمان سزارین آی او دی که پشت جفت قرار داشت از رحم زن جوان خارج شد/

بعد از چند ماه نوزاد به دنیا آمد نوزادی که آی او دی را داخل دستش محکم نگه داشته بود. 

نوزادی که با آی یو دی مادرش به دنیا آمد! تصاویر

517
منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
.

منبع :