برای آخر هفته با دوستان قرار ویلای لواسان را می گذاریم . قرار می شود من وحمید و شاهد با هم برویم و بقیه دوستان از جاده لشکرک با دوستان جدید بیایند. تصور یک مهمانی دوستانه را در ذهن خود دارم تا اینکه پس از رد شدن از پل رودخانه وارد اولین خیابان می شویم و جلوی یک ویلای دوبلکس توقف می کنیم. وارد ویلا که شدم همه چیز عادی به نظر می رسید. در فضای باز ویلا وسایل درست کردن کباب و چند میز و صندلی دیده می شود. وقتی داخل شدم چند دختر و پسر زود تر از ما رسیده بودند.

با آنها دست می دهیم و یک گوشه دنج را برای خودم انتخاب میکنم. احساس می کنم این پارتی که به مناسبت ورود حدیث به دانشگاه است با بقیه پارتی ها فرق دارد. حضور چند غریبه با ظاهری متفاوت آزارم می دهد اما تحملشان می کنم. پس از حضور همه دوستان جشن شروع می شود. این غریبه های تازه وارد شروع به حرکات عجیبی می کنند که واقعا چندش آور بود. رقص های عجیب، حرف های رکیک و در مواردی سجده های چپ اندر قیچی با لباس های مزخرف، وقتی در مورد آنها جویا شدم تازه فهمیدم شیطان پرست هستند.

در بین آنها جنسیت مهم نیست. مردان حتی آرایش و زیور آلات به خود متصل می کنند. نشان های فرقه خود را با استفاده از آتش روی بدنشان نقش بسته بودند. دیگر با دیدن این صحنه های خز و بنجل به قول بچه ها از مهمانی خارج شدم و تا اول لشگرک در حال قدم زدن به خدا، شیطان و خودم فکر می کردم...

وجود بیش از 70 فرقه شیطان پرستی در کشور

حجت الاسلام محمد رضا ضمیری رییس مرکز مطالعات دینی جوانان در گفت و گو با برنا با بیان وجود بیش از 70 فرقه شیطان پرستی در کشور آن را تهدیدی جدی برای جوانان می داند و معتقد است: فرقه های نو پدید مانند سوتی، مکزیکی، سای بابا و.... پس از فاصله گرفتن جوان از روحانیت تهدیدی جدی برای هویت جوان محسوب می شود. در این فرقه ها هیچ عاملی به نام دین و روحانیت وجود ندارد و افرادی به عنوان راهنماهای دینی نیستند و همین عامل جوانان را به سمت انحرافات اخلاقی و دینی سوق می دهد.

شاهد که چند سالی است با دوستان شیطون پرست رفت و آمد دارد دراین رابطه گفت: من نمی توانم خدا را در کنار خودم احساسش کنم. پس به همین خاطر به سمت گروه های شیطان پرستی رفتم. هر هفته با دوستان جمع می شویم یه شب بیاد ماندنی پر از تفریح رو برای خودمون به جا می گذاریم. وقتی در مورد طرحی که رو بازوش وجود داره پرسیدم گفت: این نماد گروه ماست و با حرارت ذغال روی بازوم حک کردم. این طرح که از یه ستاره و یک شش در داخلش تشکیل شده نمادهای شیطان است که ما به عنوان نماد گروهمون انتخاب کردیم. هر هفته با بچه ها تو باغ یکی از اعضا جمع می شویم و شروع به رقص و پایکوبی، خوردن مشروب و نیایش شیطان می پردازیم. البته من برخی از حرف ها که در مورد فرقه های شیطان پرستی شایعه شده است را قبول ندارم. برخی می گویند در میان ما قتل، خون بازی و همجنس گرایی وجود دارد اما بیشتر این حرف ها مال کشور های غربی به خصوص ایتالیاست. ما فقط دور هم جمع می شویم تا خوش باشیم و از اوقات فراغت استفاده کنیم.

حمل نماد های شیطان پرستی آزاد است

سردار روزبهانی رییس پلیس امنیت اخلاقی در این باره به برنا گفت: تا کنون چند صد گروه شیطان پرستی در سطح کشور فعال بوده اند که پلیس در صورت شناسایی با این گروه ها برخورد کرده است. پلیس هم اکنون با جوانانی که حامل نمادهای شیطان پرستی باشد برخورد نمی کند و تا کنون نیز فردی در این زمینه دستگیر نشده است. پلیس به جوانانی که از نمادهای شیطان پرستی استفاده می کنند تذکر می دهد و در صورت تکرار از آنها تعهد کتبی اخذ می کند. هم اکنون پلیس با سازندگان و عرضه کنندگان نماد های شیطان پرستی برخورد می کند.

آگاه سازی جوانان و خانواده ها در خصوص گروه ها و فرقه های منحرف وظیفه نهاد های فرهنگی است در حالی که  خانواده ها نیز از این گروه ها متنفر هستند.

عدم توجه به جوانان عامل گرایش به شیطان پرستی

ابراهیمی مدیر سازمان جوانان بوشهر با بیان عدم توجه به جوانان به عنوان عامل گرایش به شیطان پرستی به برنا تاکید کرد: جوانان وخواسته های آنان باید جدی گرفته شوند و ارتباط جوان با محیط پیرامون باید کنترل شود.

در حالی که هنوز هزاران سوال بی جواب در افکارم می چرخد و پاسخی قانع کننده به سوالاتم وجود ندارد از بزم شبانه ویلای لواسان می روم....

منبع : tebyan.net