آکاایران: تاثیر چاقی مردان در تعیین جنسیت نوزاد

هنوز هم در روزگاری که فرهنگ پیشرفته تری نسبت به قدیم داریم هستند کسانی که جنسیت فرزند برای آنها اهمیت دارد و یااز طرفی والدینی که مثلا پسر دار هستند مایل به داشتن فرزند دختر بوده و در این رابطه دست به کارهای عجیب و غریب می زنند.در حالیکه به اعتقاد پزشکان همه این باورها و امکانات فاقد خواست خدا در تعیین جنسیت جنین محقق نمی شود.

آکاایران: تعیین جنسیت جنین با چاقی و لاغری مردان

ارتباط تعیین جنسیت نوزاد با اندازه کمر مردان 

 فکر می کنید هنوز هم در عصر نوین هستند والدینی که جنسیت نوزادشان بر زندگی آنها اثرگذار باشد؟ اگر شما هم جزء افرادی هستید که دوست دارند پیش از تولد برای جنسیت نوزاد تصمیم بگیرند، ما برای شما خبرهای خوشی داریم. خبرهایی که به شما کمک می کند فاقد صرف هزینه های گزاف و راه های زمان بر تا حدی جنسیت نوزاد خود را تعیین و پیش بینی کنید.

زنان دختر دوست بهتر است پیش از بارداری نگاهی به اندازه کمر شوهرشان دارا باشند، چون سایز کمر آنها در جنسیت نوزاد آینده نقش دارد. در آخرین تحقیقات انجام شده دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که احتمال پسر دار شدن مردان چاق یا دارای اضافه وزن بیشتر از سایرین است. اگرچه وزن مردان بر بچه دار شدن یا نشدن آنها تأثیری ندارد، ولی به طرز غریبی می تواند احتمال تولد یک نوزاد دختر را کاهش دهد.

فاقد شک، شما هم از شنیدن این خبر متعجب شده اید. پدیده ای که اگر چه علت اصلیش کشف نشده است اما در صحت و درستی آن شکی نیست. با این وجود دانشمندان احتمال می دهند، مردان چاق میزان بیشتری اسپرم Y می سازند؛ عاملی که تشکیل جنین پسر در عملیات لقاح را افزایش می دهد. بنابراین، برای دختردار شدن بهتر است به همسران خود توصیه کنید پیش از هر چیزی وزنشان را کم کنند.

اگرچه پیش از این به ارتباط میان وزن مادر، جنسیت و سلامت نوزاد توجه می شد؛ محققان این بار رابطه وزن پدر با جنسیت نوزاد را در 8 هزار و 500 زوج مورد بررسی قرار دادند. نتایج به دست آمده نشان داد:مردانی که تناسب اندام دارند پدر 611 پسر و 596 دختر بوده اند. نزدیکی این اعداد به ما می گوید تناسب اندام نقشی در جنسیت جنین ندارد. این در حالی است که اضافه وزن مردان تا 27 درصد احتمال تولد نوزاد پسر را افزایش می دهد.

تعیین جنسیت جنین با چاقی و لاغری مردان

3.666
منبع : شفقنا-/ف
.

منبع :